Kanceláře 

Vytvářejte atraktivní prostory. Kvalitní kanceláře mohou velmi výrazně ovlivnit efektivitu a spokojenost zaměstnanců.

Jak vám můžeme pomoci?

Najděte ideální prostory na tom nejlepším místě, vytvořte inspirativní pracoviště, které přispěje k zapojení týmu. Pokud se chystáte investovat, zajistíme vám poradenství a podporu při nákupu, prodeji, financování a pronájmu kancelářských prostor. 
Informace o trhu a analýza

Poznejte aktuální trendy na trhu kancelářských nemovitostí v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech a získejte nejnovější data, která usnadní vaše rozhodování. 

Investice do kancelářských budov

Objevte investiční příležitosti na poli kancelářských budov po celém světě. Poskytněte nájemníkům takové prostory, ve kterých budou spokojení a budou chtít prodlužovat nájemní smlouvy. 

Vyhledání kancelářských prostor 

Nastěhujte se do nové kanceláře nebo se přestěhujte na takové místo, kde můžete rozvíjet své podnikání. Vytvořte si kompletní strategii při hledání vhodných lokalit. V první řadě myslete na lidi a vyberte prostor, který bude přitažlivý pro zaměstnance i talenty, které hledáte.

Ocenění nemovitosti 

Zjistěte skutečnou hodnotu své kancelářské nemovitosti nebo portfolia, kdekoliv na světě. Získejte rychlé, spolehlivé a přesné tržní ocenění od RICS regulovaných profesionálů.

Správa kancelářských nemovitostí a portfolia

Zajistěte si profesionální správu kancelářských nemovitostí pro dosažení spokojenosti nájemců, efektivně pracujících zaměstnanců a výkonnějšího portfolia.

Dodání kancelářských projektů

Vdechněte nový život starým kancelářským prostorům nebo vytvořte něco zcela nového, co vašim zaměstnancům pomůže k úspěchu. Převeďte své nápady do reality.

Nejnovější publikace průzkumu trhu nemovitostí

Chtěli byste od nás dostávat nejnovější zprávy o trhu nemovitostí? Vyberte si, jaká témata vás zajímají.

Naplněné ambice

   
Nabídka kanceláří | JLL-nemovitosti.cz

Hledáte kancelášké prostory k pronájmu?
Podívejte se na naší širokou nabídku.

   

JLL Research tým
1. místo v České republice
2019 Euromoney Real Estate Survey

Promluvte si s námi 
o vašich kancelářských prostorech

Najděte novou kancelář, proměňte tu stávající nebo projednejte svou investiční strategii.