Příběh klienta

Agent Provocateur – butik s luxusním spodním prádlem v novém

JLL se podařilo přivést do Prahy již řadu zajímavých retailových značek.

Otevření butiku potvrzuje, že v Praze už dávno není jediným high street tahounem Pařížská.

Tomáš Soukup, Head of Retail

JLL se podařilo přivést do Prahy a především na Pařížskou ulici a do jejího blízkého okolí již řadu zajímavých retailových značek. Vyhledání a zajištění prostor v rámci high street má na starost vedoucí našeho retailového oddělení, Tomáš Soukup, který má v oboru real estate přes 15 let zkušeností. Do JLL nastoupil v roce 2015 a díky osvědčenému know-how přesně ví, co značky v Praze potřebují. Tomáš má detailní znalost trhu a vybudoval si široké spektrum kontaktů. Rozumí potřebám zákazníků i svých klientů a exceluje ve vyjednávání a komunikaci.

Jedním ze zajímavých projektů, na kterých Tomáš nedávno pracoval, je změna adresy pobočky lukrativní značky spodního prádla Agent Provocateur. Ta v loni v květnu nově otevřela na Dušní 2.

Známá britská luxusní značka smyslného spodního prádla se přestěhovala do nových prostor, jejichž majitele zastupoval Ivo Suchomel za společnost Dejsiprostor. Nové prostory se nacházejí na přízemí a díky tomu má obchod krásný výklad do ulice. To značce předešlá adresa neumožňovala, jelikož se prostory nacházely v suterénu.

„Otevření butiku značky Agent Provocateur na nové adrese potvrzuje, že v Praze už dávno není jediným high street tahounem Pařížská ulice. Stále častěji se pozornost módních značek upíná také do okolních lokalit, kde v nedávné době otevřela své pobočky řada retailových obchodů,“ okomentoval přesun Tomáš Soukup.

Značka Agent Provocateur vznikla v roce 1994 v londýnské čtvrti Soho. Založila ji bývalá modelka Serena Rees, která se v důsledku frustrace z nudné nabídky spodního prádla rozhodla v Británii otevřít vlastní butik. Do podnikání vstoupila společně se svým tehdejším manželem Josephem Corré, synem známé extravagantní britské módní návrhářky Vivienne Westwoodové. Od té doby firma úspěšně roste a má po celém světě několik desítek svých poboček.

Od roku 2010 je v čele firmy kreativní ředitelka Sarah Shottonová, která se snaží ve svých návrzích podtrhnout jedinečnost a osobitost každé ženy. Proto při práci myslí na ženy nejrůznějších tvarů a velikostí. Ráda využívá svůdné a luxusní materiály v čele s krajkou a nebojí se ve své tvorbě experimentovat . Kromě spodního prádla značka ve svých buticích nabízí také ikonické smyslné parfémy.

Přesun značky Agent Provocateur je jednou z mnoha novinek posledních let na poli pražské high street, u kterých stála JLL. Brzy se tak můžete těšit i na další příběhy značek, pro které jsme zajistili nové sídlo.