Příběh klienta

Kanceláře pro společnost Dermacol

Nové kanceláře Dermacol s luxusním designem v Avenir Business Park

Location

Praha, CZ

Výsledek

Skloubení elegance a brandu kosmetické značky v jedinečný design

Plocha

2560 m2

Ambice

Projektové oddělení JLL mělo ve spolupráci s Tétris na starosti dodání nových kancelářských prostor pro českou kosmetickou společnost Dermacol. Jejich kanceláře v objektu Avenir Business Park v Praze 5 na rozloze 2560 m2 mají sloužit jako přechodné místo během výstavby jejich nového sídla. Prostory mají být komfortní a designově reflektovat koncept kosmetické značky.

Naše práce

Celý projekt byl laděn ve skloubení elegance a brandu kosmetické značky a zakomponováno bylo mnoho líbivých prvků. V prostoru byla instalována velkoplošná zrcadla a na různých místech použita růžová barva značky - na kobercích, vybraném nábytku a také na hlavní recepci. Další nábytek byl laděn do bílé barvy s užitím zlatých prvků na doplňcích, čímž bylo docíleno luxusně působícího designu.

Projekt zahrnující projektový management, cenový management, řízení rizik, vedení výběrových řízení a samotné předání stavby trval 8 měsíců. Za JLL se do spolupráce s Dermacolem zapojilo také oddělení kapitálových trhů, správy nemovitostí a kancelářských pronájmů. Na projektu spolupracovala také dceřiná společnost JLL, společnost Tétris, která během 8 týdnů zajistila fit-out interiéru. Projekt navrhl Design tým, přičemž realizační část týmu se postarala o samotnou stavbu.

Dermacol je značka české kosmetiky, kterou v roce 1966 založila v Praze Olga Knoblochová. Zaměřuje se na vývoj, prodej a export pěstící a dekorativní kosmetiky. Původně vznikla v barrandovských filmových ateliérech, kde se spojili dermatologové z tehdejšího Ústavu lékařské kosmetiky a odborníci na filmový make-up. Firma jako jedna z prvních na světě uvedla v 60. letech na trh krycí make-up. Cílem bylo pomoci osobám trpícím kožními problémy. Prodejny Dermacol můžeme dnes najít v 76 zemích světa.