Příběh klienta

Komfortnější pracovní prostředí budovy Tokovo

Majitel a současně správa budovy Tokovo v pražských Holešovicích, společnost CPI, se rozhodla pro částečnou revitalizaci objektu a oslovila k tomu JLL.

Location

Jankovcova 1518/2, Praha 7

Výsledek

Kanceláře s kolárnou i terasou

Majitel a současně správa budovy Tokovo v pražských Holešovicích, společnost CPI, se rozhodla pro částečnou revitalizaci objektu s cílem vytvořit nájemcům a zaměstnancům jednotlivých firem v budově příjemnější pracovní prostředí. Výsledkem jsou prostory umožňující také relaxaci, sportovní vyžití a zvýšení komfortu pro ty, kdo se do práce rádi dopravují na kole.

 Celkově došlo ke třem různým úpravám objektu, kterou měl na starost tým projektového managementu JLL a při nichž byl využit mimo jiné i mobilní jeřáb k závozu velkoobjemového materiálu.

Zásadní úpravou prošla střešní terasa ve 3. nadzemním podlaží, která se tak stala oázou klidu pro všechny nájemce budovy. Na terase byly vysazeny květinové záhony a stromy, vytvořen prostor pro grilování a zázemí k posezení na čerstvém vzduchu. Lze zde nejen odpočívat, ale také pracovat. Terasa se také stala ideálním prostorem pro organizaci menších eventů a pracovních setkání.

V objektu jsme také vybudovali zázemí pro cyklisty a relax zónu. V šatně je možné uložit si věci do 36 skříněk, uzamknout kolo, případně nabít elektrokolo nebo koloběžku. Samozřejmostí jsou sprchy, které jistě ocení každý, kdo pro cestu do práce kolo využívá. V relaxační zóně je prostor pro cvičení jógy, využít ji lze i k protažení těla po dlouhém dnu v práci či po fyzické námaze.

Poslední novinkou v prostorách budovy Tokovo je venkovní kuřárna o velikosti 3 x 5 metrů. Kuřáci se tak přesunuli z obslužných prostor objektu a k dispozici mají nově posezení dekorované zelení v podobě popínavých rostlin a květin.