Příběh klienta

Nové prostory pro společnost Huajie v karlínské Rustonce

Společnost Huajie se obrátila na JLL a Tétris, aby zajistily kompletní projektové řízení a design jejich nových prostor v atraktivním administrativním centru Rustonka v Praze 8.

Výsledek

Variabilita
Inovativní design

Location

Sokolovská 115, Praha 8

Size

3 150 m2

Díky smysluplnému praktickému uspořádání a inovativnímu designu se prostory staly pozitivním a inspirujícím prostředím.

Jan Vodička, Project Manager, JLL

Čínská společnost Europe Huajie Development s.r.o. se obrátila na projektové oddělení JLL ve spolupráci s Tétris, aby zajistily kompletní projektové řízení a design jejich nových prostor v atraktivním administrativním centru Rustonka v Praze 8 – Karlíně.

Tato společnost sdružující export a import zboží mezi Čínou a Evropou je součástí hospodářské iniciativy Belt & Road, tedy nové Hedvábné stezky, kterou představil prezident Čínské lidové republiky (ČLR) Si Ťin-pching v roce 2013. Projekt fit-outu nových kanceláří, který trval celkem 12 měsíců, měli za JLL na starosti Pavel Kašík a Jan Vodička. Design pak zajistil Tomáš Pfeifer ze společnosti Tétris, dceřiné společnosti JLL.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o dva projekty, a to retailové jednotky a kanceláře, bylo zadání velice komplexní. Oba projekty se podařilo díky úzké spolupráci projektového oddělení s Tétris doručit v požadovaném čase a v očekávaných nákladech. Důraz projektu byl kladen na maximální variabilitu a flexibilitu obou prostor a jejich budoucí využití pro široké spektrum aktivit. Původní prostory ve stavu shell & core zahrnující 1800 m2 kanceláří a 1350 m2 retailových prostor získaly smysluplné praktické uspořádání a inovativní design, díky čemuž se staly pozitivním a inspirujícím prostředím.

„Velice si vážíme spolupráce s JLL a Tétris. Oceňujeme jejich přístup k celému projektu, jejich odhodlání, pečlivost a obětavost, často přesahující naše očekávání. Ve všech fázích projektu postupovali naprosto profesionálně a dbali na transparentní komunikaci všech svých kroků. Bez pochyb doporučujeme spolupráci s oběma společnostmi a bez váhání bychom se na ně obrátili i u svých budoucích projektů," uvedla paní Liao Liao Li, projektová manažerka společnosti Europe Huajie Development s.r.o.

Rustonka je nově postavenou moderní, velmi zajímavou budovou nabízející služby té nejvyšší kvality pro své nájemce. Budova má nadčasový design, který se odvolává na industriální kořeny stále populárnější lokality pražského Karlína. Rustonka nabízí vysoce kvalitní a maximálně flexibilní kancelářské prostory, které díky svému jednoduchému tvaru patra umožňují funkční dělení kanceláří.
Velkou výhodou pro nájemce je dostatek parkovacích míst. Pro relaxaci a odpočinek nabízí projekt malebné náměstí s velkým množstvím zeleně a relaxační zóny. Součástí komplexu bude také jídelna, restaurace a řada maloobchodů.