Příběh klienta

Sky

Jeden z největších britských poskytovatelů satelitního vysílání nedávno představil své ambiciózní pracoviště, kde je pohodlí zaměstnanců na prvním místě. Poskytovateli SKY s cestou za ideálními kancelářemi pomohla i JLL.

Cílem SKY bylo vytvořit multi-site kampus s více pobočkami (včetně ikonické SKY Central building), který by poskytl pracovní místa pro 3 500 zaměstnanců. Tento ambiciózní projekt každému zaměstnanci nabídl flexibilitu při výběru kdy, kde a jak budou pracovat a umožnil jim soustředit se na nejlepší zaměstnání jejich kariéry.

Společnost potřebovala flexibilní a škálovatelný projektový management, řízení nákladů a plánování změn, které by fungovaly hladce, pohotově a byly začleněny do jejich interních týmů.

Výsledek? Kulturně integrovaný tým, který ze dne na den proměnil sny v realitu. Největší změnu však pocítili samotní zaměstnanci, kteří pracují ve SKY Central a ve zbytku kampusu. Jejich temperamentní zaměstnanecká komunita nyní obývá vizionářský pracovní prostor, který posiluje jejich potenciál.