Profesní informace a informace o právních předpisech

Úvod

Stránka popisuje informace požadované v rámci vnitrostátní legislativy s ohledem na společnost Jones Lang LaSalle v České republice.

Primárními subjekty, které poskytují klientské služby, jsou:

Společnost

Stát

Adresa

DIČ

Tetris Desing and Build s.r.o.

Česká republika

Na příkopě 1096/21, 110 00 Praha 1

01861832

CZ01861832

JONES LANG LASALLE, s.r.o.

Česká republika

Na příkopě 1096/21, 110 00 Praha 1

24789704

CZ24789704


Služby poskytované společností Jones Lang LaSalle se řídí písemnými podmínkami sjednanými s klienty. Pokud není uvedeno jinak, tyto smlouvy se řídí českým právem a podléhají výhradní jurisdikci soudů v České republice.

Kontaktní údaje

Sídlo primárních subjektů Jones Lang LaSalle se nachází v Praze 1, Na příkopě 1096/21. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím našeho webu www.jll.cz kliknutím na „Kontaktujte nás“, telefonicky na tel. čísle +420 224 234 809 nebo e-mailem zaslaným našim zaměstnancům na adresu jméno.příjmení@eu.jll.com.

Profesionální a jiné registrace

JLL v České Republice je držitelem certifikátu Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Reklamace

Jones Lang LaSalle se zavazuje k neustálému zdokonalování služeb poskytovaných klientům. V případě reklamace Vás prosíme, abyste nejdříve kontaktovali odpovědného partnera. Pokud máte pocit, že tento postup není vhodný nebo pokud je odpověď odpovědného partnera nedostačující, kontaktujte prosím: legal&Compliance-Europe@eu.jll.com

Pojištění a finance

Pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání společnosti Jones Lang LaSalle je sjednáno u pojišťovny Lexington Insurance Company c/o Aon Risk Solutions, The Aon Centre, The Leadenhall Building, 122 Leadenhall Street, Londýn, EC3V 4AN. Pojistitelem je Lexington Insurance Company a její územní krytí je celosvětové, za podmínky splnění všech podmínek pojistné smlouvy. Kontaktujte prosím: 

insurance.contact@eu.jll.com

Řešení sporů

Podrobnosti týkající se poskytovatele služeb v rámci řešení sporů naleznete v dohodě uzavřené mezi JLL a klientem.