Správa

Dodržujte předpisy a najděte kreativní řešení pro řízení nákladů.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Oceňování

Naši odborníci na hodnocení vám mohou poskytnout podrobné rady a pokyny ohledně způsobů, jak zajistit, abyste vy nebo vaši nájemníci platili za své podnikání nejnižší možné sazby. Na základě našich zkušeností můžeme poskytnout praktické, ale inovativní způsoby, jak snížit sazby a omezit odpovědnost.

Integrovaná správa zařízení-správa

Využijte technologie a odborné znalosti ke snížení provozních nákladů, zlepšení efektivity a poskytování zkušeností na pracovišti, které přitahují špičkové talenty pro maximální produktivitu.

Správa majetku

Ovládejte dodávku svých služeb v oblasti správy majetku a majetku prostřednictvím komplexního reportingu, přístupu k zaměstnancům společnosti JLL a pracovníkům mimo pracoviště, službám souvisejícím se smlouvou, vybírání poplatků za pronájem a služby a podpoře dodržování předpisů pro správu budov.

Správa firemního majetku

Sledujeme, měříme a analyzujeme, jak lidé využívají prostor k zajištění aktuálnosti vašeho portfolia. Zjistěte, jak mohou programy mobility a rezervovaná místa snížit náklady na pronájem, poskytnout zaměstnancům větší flexibilitu a usnadnit spolupráci.

Správa nájmu

Centralizujeme správu pronájmu, abyste snížili riziko a dodržovali účetní předpisy, ať už jde o 20 nebo 20 000 leasingů. Podívejte se na všechny podmínky pronájmu, abyste snížili náklady a využili výhodných změn na trhu.

Poradenství při pronájmu

Přijímejte informovaná rozhodnutí o revizích nájemného, ​​možnostech přerušení a obnovách pronájmu včetně technické interpretace, oceňování, vyjednávání a řešení sporů. Využijte tržní rady k využití podmínek leasingu, které mohou zahrnovat restrukturalizaci leasingu, a nákladově efektivně optimalizovat obchodní cíle.

Najděte si prostor k pronájmu

Naplněné ambice

Promluvte si s
námi o správě  vašeho prostoru.

Nabízíme nemovitosti, které fungují pro vaše portfolio - a vaše lidi.