Efektivita

Zvyšte hodnotu svých nemovitostí a postarejte se o to, aby vaše nemovitosti fungovaly efektivněji.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Poradenství při pronájmu

Přijímejte informovaná rozhodnutí o revizích nájemného, možnostech přerušení a obnovách pronájmu včetně technické interpretace, oceňování, vyjednávání a řešení sporů. Využijte tržní rady k využití podmínek leasingu, které mohou zahrnovat restrukturalizaci leasingu, efektivně optimalizovat obchodní cíle a náklady.

Integrovaná správa zařízení

Využijte technologie a odborné znalosti ke snížení provozních nákladů, zlepšení efektivity a poskytování zkušeností na pracovišti, které přitahují špičkové talenty pro maximální produktivitu.

Chytré budovy

Navrhneme inteligentní řešení budovy přizpůsobené vašim potřebám. Zavádíme nové technologie a propojujeme stávající systémy, abyste zvýšili produktivitu budov, pracovišť a lidí. Získejte přístup k datům v reálném čase, abyste zajistili efektivní provoz vaší nemovitosti nebo portfolia a vytvářeli pozitivní zkušenosti pro lidi využívající prostor.

Stavební poradenství

Přijímejte informovaná rozhodnutí pomocí stavebních průzkumů, plánů stavu, monitorování stavby a vývoje, hodnocení zchátralosti, plánované údržby, odhadů nákladů na obnovu, analýzy defektů a schvalování změn.

Služby udržitelnosti

Pomůžeme vám najít udržitelná řešení, která maximalizují hodnotu aktiv, snižují rizika, vytvářejí nové zdroje příjmů, snižují náklady na obsazenost nebo zlepšují pohodu. Umožní vám změnit způsob, jakým investujete, vyvíjíte, spravujete nebo okupujete budovy.

Pracoviště

Vytváříme vizi pro věše pracoviště, která podporuje inovace a zlepšuje výkonnost podnikání. Navrhujeme atraktivní, flexibilní prostory, které odrážejí vaši kulturu a dokonale se hodí k potřebám vašich zaměstnanců, což pomáhá přilákat a udržet si špičkové talenty.

Najděte si prostor k pronájmu

Naplněné ambice

Promluvte si s
námi o správě  vašeho prostoru.

Dodáveáme nemovitosti, které fungují pro vaše portfolio - a vaše lidi.