Optimalizujte

Získejte chytrost s údaji o operacích a výkonu v reálném čase.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Chytré budovy

Navrhneme inteligentní řešení budovy přizpůsobené vašim potřebám. Zavádíme nové technologie a propojujte stávající systémy, abyste zvýšili produktivitu budov, pracovišť a lidí. Získejte přístup k datům v reálném čase, abyste zajistili efektivní provoz vaší nemovitosti nebo portfolia a vytvářeli pozitivní zkušenosti pro lidi využívající prostor.

Business intelligence

Propojte všechna svá data pomocí výkonných překryvných vrstev a vizualizujte trendy a získejte prediktivní analýzu svého majetku. Vylepšete správu dat.

Plánování portfolia

Shromažďujeme v reálném čase údaje o vašem podnikání, trzích, místech a zaměstnancích. Pomocí výsledků pak můžete činit informovaná rozhodnutí, která sníží riziko, přidanou hodnotu a udrží vaše podnikání v kondici do budoucna.

Správa nemovitostí a majetku

Optimalizujeme náklady, vylepšujeme a aktualizujeme vaše služby a služby správy majetku pomocí vylepšení procesů, převratných technologií a změn v provozních modelech.

Plánování pracoviště

Vytvořte pro své pracoviště vizi, která bude hnacím motorem inovací a zlepšování výkonnosti podniku. Vytvářejte poutavé, flexibilní prostory, které odrážejí vaši kulturu a jsou ideální pro potřeby vašich zaměstnanců a pomáhají přilákat a udržet si talenty.

Najděte si prostor k pronájmu

Naplněné ambice

Promluvte si s
námi o správě  vašeho prostoru.

Dodáveáme nemovitosti, které fungují pro vaše portfolio - a vaše lidi.