Zapojte se

Přilákejte špičkové talenty nebo nájemníky. Udržujte je šťastné, zdravé a produktivní.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Strategie na pracovišti

Vytvořte vizi pro své pracoviště, která podporuje inovace a zlepšuje výkonnost podnikání. Navrhujte atraktivní, flexibilní prostory, které odrážejí vaši kulturu a dokonale se hodí k potřebám vašich zaměstnanců, což pomáhá přilákat a udržet si špičkové talenty.

Chytré budovy

Navrhujeme inteligentní řešení budovy přizpůsobené vašim potřebám. Zavádíme nové technologie a propojujeme stávající systémy, abyste zvýšili produktivitu budov, pracovišť a lidí. Získejte přístup k datům v reálném čase, abyste zajistili efektivní provoz vaší nemovitosti nebo portfolia a vytvářeli pozitivní zkušenosti pro lidi využívající prostor.

Služby udržitelnosti

Pomůžeme vám najít udržitelná řešení, která maximalizují hodnotu aktiv, snižují rizika, vytvářejí nové zdroje příjmů, snižují náklady na obsazenost nebo zlepšují pohodu. Umožníme vám změnit způsob, jakým investujete, vyvíjíte, spravujete nebo okupujete budovy.

Leasing

Přilákejte nejlepší nájemníky do svého přebytečného prostoru pomocí leasingové strategie, která zahrnuje flexibilitu za nejvýhodnějších podmínek.

Lidská zkušenost

Poskytněte zaměstnancům a návštěvníkům ten správný zážitek pro maximální produktivitu a zapojení. Jděte nad rámec služeb recepce a concierge a prozkoumejte programy wellness, bezpečnosti a udržitelnosti.

Vedení firemního účtu

Spravujeme náklady, efektivitu a výkonnost vašeho portfolia nemovitostí pomocí specializovaného týmu pro správu účtů, který funguje jako rozšíření vašeho podnikání.

Najděte si prostor k pronájmu

Naplněné ambice

Promluvte si s
námi o správě  vašeho prostoru.

Dodáveáme nemovitosti, které fungují pro vaše portfolio - a vaše lidi.