Spravujeme

Zvyšíme efektivitu a odbornost vašeho týmu a vaši nákupní sílu.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Integrovaná správa zařízení

Využíváme technologie a odborné znalosti ke snížení provozních nákladů, zlepšení efektivity a poskytování zkušeností na pracovišti, které přitahují špičkové talenty pro maximální produktivitu.

Správa budov a majetku

Outsourcujte své služby správy majetku, abyste snížili provozní náklady a integrovali vybavení, služby a programy udržitelnosti využitím naší komplexní řady profesionálních, finančních a IT souvisejících služeb.

Inženýrství a provoz

Efektivní provoz budov k vytvoření produktivního prostředí pro nájemníky a zaměstnance. Získejte lepší porozumění svým stavebním aktivům za účelem zvýšení efektivity, snížení rizika a správy nákladů.

Správa transakcí

Vyhodnotíme závazky z pronájmu a požadavky na prostor a vytvoříme flexibilní a produktivní strategii portfolia. Spravujeme vaše transakce a zajišťujeme nebo zlikvidujeme místo ve správný čas za správných podmínek.

Sourcing a řízení dodavatelského řetězce

Získáváme efektivně  produkty a služby pro správu vašeho majetku nebo zařízení a využíváme úspory z rozsahu pro kupní sílu a úspory nákladů. Získejte přístup k vysoce výkonným dodavatelům.

Plánování obsazenosti

Sledujeme, měříme a analyzujeme, jak lidé využívají prostor k zajištění aktuálnosti vašeho portfolia. Zjistěte, jak mohou programy mobility a rezervovaná místa snížit náklady na pronájem, poskytnout zaměstnancům větší flexibilitu a usnadnit spolupráci.

Najděte si prostor k pronájmu

Naplněné ambice

Promluvte si s
námi o správě  vašeho prostoru.

Vytvořte úžasné prostory, které přinášejí výjimečné zážitky.