Článek

Red Sofa Talks 2: Industriální sektor - lídr budoucnosti

Vítejte u dalšího dílu realitní talk show Red Sofa Talks. V rámci našeho druhého setkání jsme se zaměřili na industriální sektor v České republice. Diskusi moderoval James Fitzgerald, Head of Industrial Agency v JLL.

ledna 24, 2022

Vítejte u dalšího dílu realitní talk show Red Sofa Talks. V rámci našeho druhého setkání jsme se zaměřili na industriální sektor. Našimi hosty byli Gabriela Hrbáčková, Managing Director Hofmann Personal, Arnaud Lainé, Development Director Central and Eastern Europe pro GXO Logistics, a Stewart Thomson, ředitel ve firmě Hines. Diskusi moderoval James Fitzgerald, Head of Industrial Agency v JLL.

V debatě jsme otevřeli mnoho důležitých otázek, mezi nimi: Jak si vede industriální sektor v České republice a jaká je jeho boudoucnost? Jak naši hosté vidí budoucnost sektoru v příštích desítkách let? Jak toto odvětví ovlivňuje automatizace a nedostatek vhodných pozemků pro výstavbu?

Arnaud Lainé: „Budoucnost logistiky bude utvářet e-commerce, automatizace a outsourcing. Myslíme si, že je důležité nekonfrontovat lidi a automatizaci.“

Stewart Thomson: „Najít vhodný pozemek je obrovskou výzvou nejen pro developery, ale i nájemníky. Pravděpodobně se ve městech brzy dočkáme vícepodlažních projektů skladů.“

Gabriela Hrbáčková: „V České republice máme skvělé, pracovité, loajální a chytré lidi, kteří pomáhají rozvíjet firmy.“

Subscribe

Looking for more insights? Never miss an update.

The latest news, insights and opportunities from global commercial real estate markets straight to your inbox.

Užijte si prosím druhý díl Red Sofa Talks, níže s českými nebo anglickými titulky.

Kontakt Natália Vítková

Marketing & PR

Kontaktujte nás

Dejte nám vědět, co vás zajímá nebo co hledáte, a my se vám ozveme.

What’s your investment ambition?

Uncover opportunities and capital sources all over the world and discover how we can help you achieve your investment goals.