Výzkum

Global Real Estate Transparency
Index 2020

Transparentnost, digitalizace, dekarbonizace

července 07, 2020

Které země poskytují nejtransparentnější provozní prostředí pro investory do nemovitostí, developery a korporátní nájemce?

Přečtěte si, kdo si letos nejvíce polepšil, zjistěte, které trhy jsou nejtransparentnější na světě, a poznejte, jaké klíčové prvky pohánějí pokrok v oblasti transparentnosti realitního trhu po celém světě.

Index je nezbytným průvodcem pro společnosti působící na zahraničních trzích a jedinečným měřítkem transparentnosti realitního trhu. Celkem utváří žebříček 99 zemí a teritorií a 163 měst.

Index hodnotí transparentnost trhu s nemovitostmi na základě více než 200 jednotlivých ukazatelů týkajících se: investiční výkonnosti, tržních základů, regulačního a právního prostředí, transakčních procesů a udržitelnosti.

Chcete-li se dozvědět více o globální transparentnosti trhu s nemovitostmi, zobrazit globální žebříčky a prozkoumat transparentnost trhu podle zemí pomocí našich nových vizualizací dat, navštivte naši stránku jll.co.uk/greti.

Chcete-li si stáhnout přehled, vyplňte tento formulář

Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkuste to znovu.

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.