Výzkum

Objevují se v Číně první známky zlepšení ekonomické situace? 

Dopad COVID-19 na trh s nemovitostmi

dubna 07, 2020

Pandemie COVID-19 měla nepochybně značný dopad na čínskou ekonomiku v prvním čtvrtletí tohoto roku.

Uprostřed nejistoty se ve vybraných průmyslových odvětvích začínají objevovat některé známky opětovného oživení. Postupné oživení přináší příležitosti k růstu a potenciálnímu pozitivnímu vlivu na trh s nemovitostmi.

Na vrcholu ohniska COVID-19 se většina průmyslových odvětví zastavila. Nyní se tato odvětví opět pomalu vracejí k normálu a díky návratu administrativních a průmyslových pracovníků zpět na pracoviště se továrny opět otevírají byznysu. 

Teprve čas ukáže sílu a udržitelnost tohoto zlepšení ekonomické situace, ale naše počáteční pozorování dění v Číně by mělo poskytnout firmám a investorům určitou míru optimismu uprostřed bezprecedentní nejistoty.

Chcete-li si stáhnout přehled, vyplňte tento formulář

Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkuste to znovu.

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.