Výzkum

COVID-19: Globální
dopad na nájemce II - návrat a nová vize

Zjistěte, jaké jsou dopady a důsledky, které by měli korporátní nájemci vzít v potaz při návratu do kanceláře a při utváření jejich strategie a nové vize po zkušenosti s COVID-19.

května 13, 2020

Pandemie Covid-19 milionům lidí po celém světě kompletně proměnila dlouhodobě budované pracovní postupy a donutila firmy přejít na práci na dálku, i když s tím třeba dosud neměly zkušenost nebo se práci z domova vyhýbaly. Předpokládáme, že společnosti svůj chod jen tak nevrátí do původního stavu před pandemií,  ale budou se transformovat, aby byly v podobných případech do budoucna odolnější a přizpůsobí tak svůj provozní model „novému normálu“.

Nové trendy budou formovat budoucí pracovní prostředí, a to spolu s mnoha strukturálními trendy známými ještě před COVID-19, včetně růstu korporátního outsourcingu, rostoucí alokace kapitálu do nemovitostí, urbanizace, technologie a udržitelnosti.

Hlavní body reportu:

  • Poučení získaná z prvních nejvíce postižených zemí
  • Cesta k „novému normálu“
  • Strategie návratu
  • Trendy ovlivňující firmy po COVID-19
  • Nové scénáře pro nájemce na jejich cestě k „novému normálu“

Chcete-li si stáhnout report, vyplňte tento formulář

Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkuste to znovu.

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.