Výzkum

Global Real Estate Transparency Index 2018

The 2018 Index covers 100 markets, from mature economies of Western Europe and North America to opaque markets in Africa, Asia and Latin America. Based on 186 different indicators, the index reveals a truly global picture of real estate market transparency. 

To find out more about Global Real Estate Market Transparency, the latest market trends and challenges the industry is facing in pursuit of higher standards and to explore market transparency by country with our new data visualizations, visit our dedicated microsite http://greti.jll.com/greti

Chcete-li si stáhnout přehled, vyplňte tento formulář

Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkuste to znovu.

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.