Výzkum

Snižování rizik díky
budování odolných dodavatelských
řetězců

Současná pandemie zvýšila význam zmírnění rizik v dodavatelském řetězci, přičemž jedním z nejpravděpodobnějších „dopadů“ COVID-19 je dlouhodobé narušení globálních dodavatelských řetězců

června 22, 2020

Současná pandemie zvýšila význam zmírnění rizik v dodavatelském řetězci, přičemž jedním z nejpravděpodobnějších „dopadů“  COVID-19 je dlouhodobé narušení globálních dodavatelských řetězců. V důsledku toho se budeme stále více soustředit na budování větší odolnosti našich dodavatelských řetězců.

Cílem tohoto reportu je poskytnout určité rady společnostem, jak mohou zmírnit rizika v dodavatelském řetězci. Krom toho může zaujmout také investory v oblasti industriálních nemovitostí, aby zjistili, v čem spočívá strategie odolného dodavatelského řetězce.

Chcete-li si stáhnout přehled, vyplňte tento formulář

Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkuste to znovu.

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.