Článek

Buduj kariéru v realitách a užívej si zaměstnanecké péče JLL

V JLL tě čeká svěží moderní prostředí, které nabízí mnoho využití a splní nároky i těch nejnáročnějších zaměstnanců

února 20, 2020

Už i Baťa věděl, že benefity se nesmí podceňovat. Třeba namátkou podíl ze zisku podniku se dá považovat za jednu z nejzajímavějších a na svou dobu velmi nadstandardních baťovských výhod pro zaměstnance. Co by Baťa asi řekl na home office, auto na víkendy, týden dovolené navíc, občerstvení na pracovišti nebo třeba společné snídaně? To už se asi nedozvíme, ale můžeme tě ujistit, že v JLL, u odborníků na reality a investice, jsou tyto benefity samozřejmostí. Co dalšího JLL považuje za důležité pro své zaměstnance?

Strategická lokace

Nalijme si čistého vína, dlouhé a drahé dojíždění se může stát postupem času důvodem, proč zaměstnanci začnou pokukovat po jiné práci. Lokace kanceláře byla, je a bude jedním z primárních kritérií uchazeče o zaměstnání. A mít kancelář přímo v centru Prahy přináší spoustu výhod.

Cítit se v práci dobře je důležité

Když už je řeč o kancelářích, v JLL tě čeká svěží moderní prostředí, které nabízí mnoho využití a splní nároky i těch nejnáročnějších zaměstnanců. „Prostory jsme si navrhovali sami tak, aby přesně odpovídaly potřebám zaměstnanců a aby se v nich všichni cítili příjemně,“ usmívá se Elena Proklov z marketingového oddělení. Můžeš si odpočinout v relax zóně, izolovat se od okolního světa při důležitém hovoru v telefonní budce nebo využít tzv. focus room – uzavřený prostor pro práci, která vyžaduje soustředění. „Nejdůležitějším místem je ale společná kuchyňka, která je centrem společenského života naší kanceláře. Je to místo, kde se kolegové rádi potkávají, ať už při ranní kávě nebo během oběda,“ doplňuje Elena.

Zdraví zaměstnanců je prioritou

O zdraví zaměstnanců je v JLL dobře postaráno. „Zdraví našich zaměstnanců je pro nás prioritou. To se odráží i v našich zaměstnaneckých benefitech. V JLL cílíme na to, aby se zaměstnanci cítili dobře. Všem se dostane nadstandardní zdravotní péče ve špičkové soukromé klinice zdarma. Poskytujeme také  rizikové a úrazové životní pojištění pro případ trvalé invalidity a smrti. Chceme tímto pojištěním zajistit, že v případě vážné životní situace bude o našeho zaměstnance nebo jeho rodinu finančně postaráno. Mimo to průběžně podporujeme také zdravý životní styl našich zaměstnanců, a to třeba neustálou nabídkou čerstvého ovoce a zeleniny v kuchyňce, případně možností předcházet dlouhodobé nemoci využitím sick day,“ dodává HR Specialista Lukáš Vlk.

Zaostřeno na teambuilding

V JLL vědí, že teambuildingové akce jsou jedním z nejúčinnějších nástrojů, který zlepšuje a utužuje vztahy mezi kolegy a podporuje tak lepší firemní kulturu.

Společné zážitky a podílení se na týmových úkolech dokáží rozproudit komunikaci a uvolnit atmosféru. V průběhu roku se tak střídají formálnější a neformálnější akce. Mimo vánoční večírek, teambuildingy jednotlivých oddělení a movie nights pořádají každoročně třídenní letní akci mimo Prahu.

„Snažíme se program ušít na míru, aby se zaměstnanci dokázali uvolnit a poznali kolegy i z jiné stránky, než je ta pracovní. Propojíme tak zaměstnance, kteří se v běžném pracovním dni třeba ani nepotkají,“ popisuje Elena. Poslední teambuilding strávili na Moravě, kde si zaměstnanci díky wellness odpočinuli a při akčním programu překonali sami sebe – vyzkoušeli si lezení na stěně, skok volným pádem na laně nebo horský sjezd na koloběžkách. „Chceme mít každý rok trochu jiný program, aby zaměstnanci měli motivaci na teambuilding jet. Účast je pro nás velmi důležitá hlavně kvůli internímu networkingu,“ doplňuje Elena.

Vzdělávání a osobní rozvoj

Možnost vzdělávání a dalšího růstu je pro zaměstnance a uchazeče stále důležitějším faktorem pro výběr zaměstnání. „Je důležité se v životě stále vzdělávat, zdokonalovat a posouvat se dále. Naši zaměstnanci mohou využívat jazykové kurzy angličtiny, němčiny a pro zahraniční kolegy máme kurzy češtiny. Každý rok pořádáme pro zaměstnance školení a tréninky, které se snažíme přizpůsobit jejich potřebám. Mimo tato školení má každý zaměstnanec přístup do interního školicího systému, kde lze využít desítky školení a webinářů.“ dodává Lukáš.

Udržitelnost především

Nejenom, že v JLL najdeš boxy na tříděný odpad a filtr na vodu přímo v kohoutku, takže nezatěžuješ životní prostředí PET lahvemi, ale můžeš si půjčit i elektroauto. Rezervaci si jednoduše uděláš přes aplikaci a v celé Praze díky jízdě šetrné k životnímu prostředí zaparkuješ zdarma i na modrých zónách. Elektroauto je k dispozici jak na pracovní cesty po Praze, tak k soukromým účelům. „Udržitelnost u nás hraje velkou roli. Proto jsme při výběru nového služebního auta zvolili právě elektroauto. Touto cestou šetrnosti vůči životnímu prostředí budeme určitě pokračovat i nadále a to ve všech směrech, ve kterých to bude možné,“ vysvětluje Lukáš.

Sportem k lepší karmě

JLL není lhostejné, jak se daří druhým. I proto podporují různé projekty, organizují vlastní charitativní volejbalový turnaj a podporují kolegy v jejich sportovních i dalších ambicích. V jejich řadách najdeš spoustu vynikajících sportovců, kteří se pravidelně účastní triatlonových, cyklo nebo běžeckých závodů. „Každoročně pořádáme velký volejbalový turnaj, který je určen pro realitní trh. Účastní se ho nejrůznější společnosti z řad developerů a investorů. Každý z nás má možnost nějakým způsobem přispět, ať už samotnou účastí ve hře, nebo vyhledáváním partnerů pro účast,“ dodává s úsměvem Elena.

*Láká tě svět realit? Podívej se na otevřené pozice!

Chcete víc? Kontaktujte náš tým