Webinar

WEBINÁŘ - COVID-19: Perspektiva a postřehy v retailovém sektoru

Zhlédněte záznam webináře

Připojte se k nám a získejte informace o aktualitách v maloobchodním sektoru a dopadu pandemie COVID-19 na něj. Poslechněte si konzultanty JLL, kteří diskutují o nejnovějším výzkumu, poznatcích a dopadech jak pro nájemce, tak pro pronajímatele v maloobchodním sektoru. Přednášet budou Dana Telsey a David Zoba, diskuzi moderuje Naveen Jaggi, President, Retail Advisory Services, JLL Americas.

Co vše se dozvíte?

  • Nejnovější poznatky o ekonomickém dopadu na maloobchodníky a investory.
  • Kdo v této situaci ekonomicky prosperuje?
  • Jaké jsou dlouhodobé dopady na maloobchod?

Prezentující:

Dana Telsey je generální ředitelkou a hlavní výzkumnou ředitelkou Telsey Advisory Group (TAG). Ve své prezentaci poskytne pohled na maloobchod z Wall Street perspektivy. Odborné znalosti Telsey v oblasti výzkumu akciového kapitálu, provádění obchodu, investičního bankovnictví a poradenství se zaměřením na spotřebitelský sektor poskytnou národní a mezinárodní poznatky o dnešních výzvách.

David Zoba je předsedou představenstva JLL Global Retail Leasing. Zaměří se na problematiku perspektivou maloobchodníka a také na to, komu se v této náročné době daří a komu ne. David Zoba se bude také zabývat úlevami na nájemném, napětím v bankovních a finančních institucích, dopadem na e-commerce a kamenné obchody a novými metrikami maloobchodníků a jejich výhledy do budoucnosti.

Pro zhlédnutí webináře prosím vyplňte tento formulář.

PROHLÁŠENÍ: JLL a naši zaměstnanci nejsou oprávněni ani kvalifikováni, aby vás vedli nebo ovlivňovali při přípravě vaší vlastní kontinuity podnikání nebo přípravných plánů z hlediska zdraví a veřejné politiky. I když se snažíme zajistit, abychom poskytovali aktuální informace z veřejně dostupných zdrojů, všechny podrobnosti o COVID-19, jakož i jeho důsledky na zdraví a veřejnou politiku, by měly být řešeny s nezávislým specialistou.