Vylepšete

Udělejte krok k lepšímu - lepší prostor, lepší zážitek a lepší životní prostředí.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Workplace strategie

Vytváříme vizi pro věše pracoviště, která podporuje inovace a zlepšuje výkonnost podnikání. Navrhujeme atraktivní, flexibilní prostory, které odrážejí vaši kulturu a dokonale se hodí k potřebám vašich zaměstnanců, což pomáhá přilákat a udržet si špičkové talenty.

Zastoupení nájemců

Najdeme pro vaše zaměstnance a podnikání to právé místo a připravíme k podpisu smlouvu, sjednanou za nejlepších podmínek.

Plánování obsazenosti

Sledujeme, měříme a analyzujeme, jak lidé využívají prostor, abychom vás ujistili, že je vaše portfolio vhodné pro budoucnost. Zjistěte, jak mohou programy mobility a nepřiřazená sedadla snížit náklady na obsazení, poskytnout zaměstnancům větší flexibilitu a podpořit spolupráci.

Řízení projektů a nákladů

Naplánujte si transformaci prostoru pomocí efektivní správy nákladových plánů, výběrových řízení a správy smluv, která pečlivě řídí každý prvek návrhu a stavby.

Desing & build

Spolupracujte s jedinou kontaktní osobou, která je zodpovědná za koncepci návrhu, plánování prostoru, programování, kalkulaci nákladů, výstavbu a přemístění.

Udržitelnost

Pochopte, jak kvalita ovzduší, osvětlení, fitness a aktivity ve vašich budovách ovlivňují zdraví, produktivitu a spokojenost lidí, kteří je obývají, a vyberte vylepšení, která generují výhody pro uživatele budov a vaše podnikání.

Najděte si prostor k pronájmu

Naplněné ambice

Promluvte si s námi o
optimalizaci prostor

Najděte pro svou firmu perfektní prostor - místo, které podporuje vaše lidi a kam budou chodit každý den s nadšením.