Objevujte

Najděte díky datům z trhu, přehledu portfolií a inovativním technologiím ten správný prostor.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Zastoupení nájemců

Najdeme pro vaše zaměstnance a podnikání to právé místo a připravíme k podpisu smlouvu, sjednanou za nejlepších podmínek.

Coworking a flexibilní pracovní prostředí

Plánujte a používejte flexibilní pracovní prostředí ve formátech, které vám vyhovují, vytvořte správnou strategii a zajistěte nejlepší ceny.

Poradenství pro umístění firmy

Analyzujeme tisíce proměnných a vy pak máte snažší výběr umístění vašeho podnikání. Vybírejte dle kritických faktorů - pracovní síly demografeí, životních nákladů, vládních daňových pobídek, vzdálenosti k dojíždění a dalších.

Benchmarking

Srovnáme vaší budovu nebo portfolio z hlediska kapitálových výdajů, využití prostoru, provozního výkonu a udržitelnosti s podobnými společnostmi a portfolii po celém světě.

Business intelligence

Získáváme přístup k datům a přehledům, abyste porozuměli potenciálu svého portfolia, vydělávali na nových příležitostech, využívali prostor efektivněji a dosáhli úspory nákladů.

Workplace strategie

Vytváříme vizi pro vaše pracoviště, která podporuje inovace a zlepšuje výkonnost podnikání. Navrhujeme atraktivní, flexibilní prostory, které odrážejí vaši kulturu a dokonale se hodí k potřebám vašich zaměstnanců, což pomáhá přilákat a udržet si špičkové talenty.

Najděte si prostor k pronájmu

Naplněné ambice

Najděte s námi 
nové prostory

Najděte pro svou firmu perfektní prostor - místo, které podporuje vaše lidi a kam budou chodit každý den s nadšením.