Strategické poradenství

Získejte přístup k datům o nemovitostech, přehledům a tržním informacím z celého světa, abyste našli komerční nemovitosti a učinili správná rozhodnutí pro své portfolio.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Zastoupení nájemců

Najdeme to správné místo pro vaše podnikání a vy podepíšete nájemní smlouvu, sjednanou za těch nejlepších podmínek.

Poradenství pro úmístění firmy

Analyzujeme tisíce proměnných, abychom zúžili výběr umístění. Upřednostňujeme kritické faktory napříč fondy pracovních sil, demografií, životními náklady, vládními daňovými pobídkami, vzdáleností dojíždění a dalšími.

Strategie portfolia

Shromažďujeme a interpretujeme údaje o vašem podnikání, trzích, místech a pracovní síle v reálném čase. Výsledky použijete k rozhodování, eliminaci risku a zvyšování hodnoty, která zajistí budoucnost vaší firmě.

Pracovní prostředí

Vytvoříme vizi pro vaše pracoviště, která podporuje inovaci a zlepšuje výkonnost podniku. Navrhujeme atraktivní, flexibilní prostory, které odrážejí vaši kulturu a dokonale se hodí k potřebám vašich zaměstnanců, což pomáhá přilákat a udržet si špičkové talenty.

Poradenství

Získáváme důvěrnou podporu pro hodnocení globálních nebo decentralizovaných portfolií, hledání efektivnosti a snižování nákladů. Zajišťujeme bezproblémové dispozice a efektivní správu změn.

Najděte si prostor k pronájmu

Naplněné ambice

Promluvte si s námi o    hledání prostor

Najděte pro svou firmu perfektní prostor - místo, které podporuje vaše lidi a budou do něj chodit každý den s nadšením.